13.03.2016 - 18.03.2016

U.S. Health system and Law

Dziekan Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL zaprasza na wykłady otwarte prowadzone przez prof. Davida Riemera, amerykańskiego adwokata U.S. Health system and Law które odbędą się w dniach 14–18 marca 2016 r.

Instytut Historii Sztuki KUL oraz Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych i Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zapraszają na VII edycję otwartych wykładów o sztuce Nieskończony eksperyment - sztuka i obrazy nowoczesności.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.