Jan Grzegorczyk7 marca 2018 r. bohaterem KUL-owskich spotkań literackich będzie Jan Grzegorczyk, autor książek o duchowości i wierze, m.in. cyklu o przypadkach księdza Grosera. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 w Gmachu Głównym, sala GG-208, a poprowadzi je ks. dr Grzegorz Głąb z Instytutu Filologii Polskiej KUL

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 1 października 2021.