Afirmacja życiuInstytut Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej KUL, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Fundacja Rozwoju KUL zapraszają na konferencję naukową zatytułowaną "Afirmacja życia", która odbędzie się 21 marca 2018 r. o godz. 9.30 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 114. Wydarzenie  organizowane jest corocznie  z okazji Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia. W związku z Dniem Patronalnym Instytutu Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej konferencję poprzedzi Msza święta sprawowana w Kościele Akademickim o godz. 8.00.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

kul_plakat_2020_seminarium_3_marca Instytut Nauk o Polityce i Administracji KUL, Team Europe, PTSE oddział w Lublinie, Stowarzyszenie Edukacji i Badań Międzynarodowych ERIA, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin zapraszają na seminarium naukowe "Priorytety nowej Komisji Europejskiej a współczesne wyzwania dla Unii Europejskiej", które odbędzie się 3 marca 2020 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C-618. Początek wydarzenia o godz. 11.30.

04.03.2020 - 06.03.2020

Czas na umysł 2.0

Czas na umysł 2.0 to Ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL dla młodych naukowców i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Odbędzie się ona 5 i 6 marca 2020 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Konferencja ma charakter interdyscyplinarnych wykładów oraz warsztatów obejmujących takie dyscypliny jak kognitywistyka, nauki społeczne, filozofia, psychologia ewolucyjna, retoryka, językoznawstwo, kognitywistyka sztuki, antropologia, neuroetyka oraz neurobiologia.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.