kul_plakat_2019_instytut_ekumeniczny-1 Instytut Ekumeniczny KUL zaprasza na międzynarodową konferencję zatytułowaną „When We Look at Christ We See the World as It Is: Ecumenical Social Thought”, która odbędzie się   4-5 marca 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 w auli C- 1031. Wśród prelegentów znajdują się naukowcy z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Ukrainy czy Rumunii.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu badawczego „Ekumeniczna nauka społeczna. Systematyka politycznych i społecznych aplikacji dialogów ekumenicznych”.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.