kul_plakat_2019_11-m Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych, Instytut Historii KUL, Katedra Stosunków Międzynarodowych KUL, Katedra Językoznawstwa Romańskiego KUL, Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL zapraszają na "Sympozjum naukowe w 15 rocznicę zamachów terrorystycznych w Madrycie z 11 marca 2004 roku", które dobędzie się 11 marca 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 113.

02.12.2020 - 03.12.2020

Ekologia – nauka czy ideologia?

Program sympozjum Ekologia – nauka czy ideologiaZapraszamy do udziału w sympozjum Ekologia – nauka czy ideologia, które odbędzie się 3 grudnia 2020 r. Sympozjum organizują Katedra Filozofii Kultury i Podstaw Retoryki KUL, Katedra Historii Filozofii UKSW, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, a także Fundacja „Lubelska Szkoła Filozofii” i Adler Institute z USA. Będzie to już XIX Międzynarodowe Sympozjum z cyklu Przyszłość Cywilizacji Zachodu.

Wszystkie wykłady odbędą się online na platformie internetowej TEAMS.

Link do Sympozjum https://bit.ly/2020_cywilizacja.