14.03.2019 - 15.03.2019

Dzień Celtycki na KUL

celtic_day Katedra Filologii Celtyckiej oraz Instytut Filologii Angielskiej KUL wraz z Ambasadą Irlandii zapraszają na Celtic Day, który jest częścią ogólnopolskiego Festiwalu Świętego Patryka pod hasłem "Baw się jak w Irlandii". Wydarzenie odbędzie się 15 marca 2019 r. o godz. 10.00 w CTW - 114. W programie przewidziano prelekcje, warsztaty językowe i taneczne.

skarby_biblioteki_paaac_krasinskich_01_2_3 Biblioteka Uniwersytecka KUL zaprasza do obejrzenia wystawy "Ex thesauro. Ze skarbca Biblioteki Uniwersyteckiej KUL", tym razem w formie multimedialnej, w arkadach Pałacu Krasińskich w Warszawie. Wystawa będzie prezentowana codziennie po godz. 18.00 do 3 kwietnia 2019 r.