Katedra Historii Filozofii Nowożytnej i Współczesnej KUL zaprasza na otwarte seminarium O książce Andrzeja Grzegorczyka W poszukiwaniu ukrytego sensu. Wydarzenie rozpocznie się 21 marca 2019 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali GG- 208.

kul_plakat_2019_zycie-1  Instytut Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej KUL zaprasza na X międzynarodową konferencję naukową "Życiu - tak" zatytułowaną "Czy rodzina kocha życie?" Wydarzenie odbędzie się 20 marca 2019 r. o godz. 9.30 w auli C- 1031. Konferencja wpisuje się w obchody Narodowego Dnia Życia, Dnia Świętości Życia oraz Dnia Patronalnego Instytutu Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej.

kul_plakat_2019_konserwatorium_mysli-1 Instytut Jana Pawła II KUL, w ramach cyklu Konwersatorium Myśli Karola Wojtyły – Jana Pawła II "Filozof, teolog, poeta, papież", zaprasza na wykład ks. dra hab. Krzysztofa Gryza (Katedra Teologii Moralnej Ogólnej UPJPII) zatytułowany „Od zniszczonych butów do antropologii daru. Geneza personalizmu św. Jana Pawła II". Spotkanie konwersatoryjne odbędzie się 20 marca 2019 r. w  Kolegium Jana Pawła II w sali C-220 o godz. 17.00.

skarby_biblioteki_paaac_krasinskich_01_2_3 Biblioteka Uniwersytecka KUL zaprasza do obejrzenia wystawy "Ex thesauro. Ze skarbca Biblioteki Uniwersyteckiej KUL", tym razem w formie multimedialnej, w arkadach Pałacu Krasińskich w Warszawie. Wystawa będzie prezentowana codziennie po godz. 18.00 do 3 kwietnia 2019 r.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.