skarby_biblioteki_paaac_krasinskich_01_2_3 Biblioteka Uniwersytecka KUL zaprasza do obejrzenia wystawy "Ex thesauro. Ze skarbca Biblioteki Uniwersyteckiej KUL", tym razem w formie multimedialnej, w arkadach Pałacu Krasińskich w Warszawie. Wystawa będzie prezentowana codziennie po godz. 18.00 do 3 kwietnia 2019 r.

webinarium 29 maja 2020 r.  odbędzie się międzynarodowe webinarium współorganizowane przez Instytutu Nauk o Polityce i Administracji KUL zatytułowane „European Union in a transition period. Debate on the future of secure Europe".  Głównym celem wydarzenia będzie identyfikacja ogólnoeuropejskiego dyskursu na temat roli i miejsca Unii Europejskiej w świecie w okresie poszukiwania nowego paradygmatu jej polityki zewnętrznej. Seminarium rozpocznie się o godzinie 12.00 i będzie transmitowane online.