plakat_onz2_1 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zapraszają na II Konferencję zatytułowaną „Realizacja Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych”, która odbędzie się 11 października 2018 r. w  Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW - 408. Początek wydarzenia o godz. 9.30.

Mapa Kampusu KUL  z podjazdami dla osób na wózkach

kul_plakat_2018_UO_KONFA_kosciol_media_spol Prorektor KUL ds. studenckich ks. dr hab. Andrzej Kiciński, prof. KUL oraz redaktor naczelny lubelskiego Gościa Niedzielnego ks. dr Rafał Pastwa zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową w 20. rocznicę powstania lubelskiej edycji Gościa "Kościół, media, społeczeństwo", która odbędzie się 11 października 2018 r. o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-113.

img_7889 "Media-Kościół-Dialog" to tytuł debaty, która odbędzie się w ramach cyklu Ekumeniczny Lublin. Ludzie i formy dialogu. Ku Jerozolimie 2 grudnia 2020 o godz. 18.00. W debacie wezmą udział rzecznicy prasowi Kościołów- ks. dr Leszek Gęsiak SJ (Kościół Rzymskokatolicki), Agnieszka Godfrejów-Tarnogóska (Kościół Ewangelicko-Agusburski), dk.  dr Łukasz Leonkiewicz (Kościół Prawosławny) oraz ks. dr hab. Krzysztof Marcyński SAC (UKSW). Spotkanie poprowadzi ks. dr hab. Sławomir Pawłowski, prof. KUL. Debata będzie transmitowana online na stronie: http://ekumenizmlublin.pl.