Narodzony z serca KościołaInstytut Jana Pawła II KUL, w ramach cyklu Konwersatorium Myśli Karola Wojtyły – Jana Pawła II "Istota i misja uniwersytetu we współczesnym świecie", zaprasza na wykład  Rektora KUL ks. prof. dra hab. Antoniego Dębińskiego „Narodzony z serca Kościoła. O tożsamości uniwersytetu katolickiego dziś”. Spotkanie konwersatoryjne odbędzie się 24 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w Kolegium Jana Pawła II, sala C-220.

„Reformacja na ławie oskarżonych (?). Debata po Jubileuszu”Instytut Ekumeniczny KUL zaprasza na sesję naukową „Reformacja na ławie oskarżonych (?). Debata po Jubileuszu”. Wydarzenie, organizowane w ramach obchodów Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan,  rozpocznie się 24 stycznia 2018 r. o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-113.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.