Sieć Naukowa Prawa Sportowego zaprasza na otwarte seminarium naukowe dotyczące podsumowania Letnich Igrzysk Olimpijskich i Letnich Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016. Spotkanie odbędzie się 11 października 2016 r. o godz. 18:00 w sali CI-204 (Collegium Iuridicum KUL).

plakat II Kongres HispanistówKoło Hiszpańsko-Polskie przy KUL wraz z Kołem Naukowym Doktorantów Wydziału Nauk Humanistycznych KUL zapraszają wszystkich młodych badaczy (studentów, doktorantów) do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Kongresie Młodych Hispanistów, który odbędzie się w dn. 17-19 listopada 2016 r. Kongres jest skierowany do osób zainteresowanych problematyką hispanistyczną i prowadzących badania w zakresie studiów hispanistycznych w szerokim tego słowa znaczeniu. Termin zgłoszeń upływa 21 października 2016 r.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.