Wydział Filozoficzny Towarzystwa Naukowego KUL zaprasza na posiedzenie naukowe, które odbędzie się 8 lutego 2017 r. (środa) o godzinie 14.15 w Gmachu Głównym KUL, sala GG-208. Przedmiotem posiedzenia będzie spotkanie z ks. prof. Zygmuntem Hajdukiem  i dyskusja wokół jego najnowszej książki "Struktury metodologiczne w nauce. Słowa klucze filozofii nauki".

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.