Katedra Filologii Celtyckiej oraz Ambasada Irlandii serdecznie zapraszają na kolejny wykład otwarty o historii i kulturze Irlandii z cyklu Understanding Ireland.Ósmy wykład w cyklu „Never Quite There. The Staging of Irish Drama in Poland in the 20th Century” wygłosi prof. Barry Keane z Uniwersytetu  Warszawskiego 9 marca 2017 r. o godz. 12.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-114.

Wydział Biotechnologii i Nauk o Środowisku KUL zaprasza na cykl wykładów z zakresu współczesnej biotechnologii, które w ramach programu ERASMUS w dniach 7-10 marca 2017 r. wygłosi prof. Alevtyna Morenko, Kierownik Katedry Fizjologii Człowieka i Zwierząt Lesya Ukrainka Eastern European National University. Wykłady odbywać się będą w auli Wydziału.