powtórki przed maturąPo raz kolejny startują Uniwersyteckie Powtórki przed Maturą. To doskonała okazja, aby uporządkować i utrwalić wiedzę m.in. z języka polskiego, matematyki czy języków obcych. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, wystarczy się zarejestrować. Powtórki rozpoczynają się w sobotę 11 marca 2017 r.

żłobekDzięki współpracy KUL oraz Żłobka Szczęśliwych Maluchów na przełomie maja i czerwca 2017 r. ruszy kolejna placówka dla dzieci pracowników i studentów KUL. Drugi oddział żłobka powstanie przy ul. Kryształowej 13 w Lublinie, a będzie mogło z niego korzystać 35 dzieci. Rekrutacja do placówki potrwa do 15 marca 2017 r. To kolejny element polityki prorodzinnej sukcesywnie wdrażanej na Uniwersytecie.

10.01.2021 - 15.02.2021

Rekrutacja zimowa na KUL

19.01.2021 - 20.01.2021

Msza św. o dobrą sesję

Msza św. o dobrą sesjęSesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami. Warto więc nie tylko przysiąść nad książkami i notatkami, ale także zadbać o wsparcie duchowe. Dlatego Duszpasterstwo Akademickie zaprasza wszystkich studentów i wykładowców na Mszę św. o dobrą sesję, która będzie sprawowana 20 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w Kościele Akademickim KUL.