Wydział Filozofii KUL i Sekcja Filozoficzna Wykładowców Uczelni Katolickich w Polsce zapraszają na debatę promującą kolejny tom z serii "Dydaktyka filozofii - Metafizyka", która odbędzie się 4 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-113.

W dyskusji, która poprowadzi prof. Jacek Wojtysiak (KUL) udział wezmą: prof. Andrzej Maryniarczyk (KUL), prof. Sebastian Kołodziejczyk (UJ), prof. Marek Piwowarczyk (KUL) i dr Maciej Sendłak (UW).

Spotkanie jest wydarzeniem towarzyszącym LIX Tygodnia Filozoficznego "Źródła filozofii europejskiej".

W dniach 3-7 kwietnia 2017 roku Koło Filozoficzne Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II organizuje LIX Tydzień Filozoficzny, kontynuując w ten sposób jedną z najstarszych tradycji Wydziału Filozofii.