panelZapraszamy studentów i doktorantów KUL do wzięcia udziału w Panelu studencko-doktoranckim LIX Tygodnia Filozoficznego, który odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. Temat przewodni tegorocznego Tygodnia to "Źródła filozofii europejskiej". Zgłoszenia należy wysyłać na adres kfskul@student.kul.lublin.pl do 31 stycznia 2017 r. Liczba miejsc ograniczona.

W dniach 3-7 kwietnia 2017 roku Koło Filozoficzne Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II organizuje LIX Tydzień Filozoficzny, kontynuując w ten sposób jedną z najstarszych tradycji Wydziału Filozofii.