panelZapraszamy studentów i doktorantów KUL do wzięcia udziału w Panelu studencko-doktoranckim LIX Tygodnia Filozoficznego, który odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. Temat przewodni tegorocznego Tygodnia to "Źródła filozofii europejskiej". Zgłoszenia należy wysyłać na adres kfskul@student.kul.lublin.pl do 31 stycznia 2017 r. Liczba miejsc ograniczona.

W dniach 3-7 kwietnia 2017 roku Koło Filozoficzne Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II organizuje LIX Tydzień Filozoficzny, kontynuując w ten sposób jedną z najstarszych tradycji Wydziału Filozofii.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.