16.05.2017 - 17.05.2017

Warsztaty z dyplomacji kulturalnej

Instytut Kulturoznawstwa KUL oraz Koło Naukowe Studentów Kulturoznawstwa zapraszają na „Warsztaty z dyplomacji kulturalnej", które poprowadzi ks. dr Marek Grygiel Schr., długoletni praktyk i teoretyk dyplomacji międzykulturowej w wielu obszarach świata. Spotkanie będzie składało się z dwóch części: krótkie wprowadzenie do problematyki dyplomacji kulturowej oraz omówienie wielu właściwych i skutecznych praktyk stosowanych w dyplomacji. Warsztaty odbędą się w środę 17 maja 2017 r., o godz. 17.00, w Kolegium Jana Pawła II, sala C-603.

Wstęp wolny!

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów pt. Thomas Aquinas’ Theory of Action w dniach 15-19 maja poprowadzi Professor Fulvio Di Blasi (Philosopher expert in ethics, natural law theory and Thomistic philosophy, Scientific Coordinator, Professional Mediator, and Professor of Mediation credited by the Italian Ministry of Justice).