Pro Publico Bono19 czerwca 2017 r. o godz.11.00 gościem KUL będzie Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari, która w ramach cyklu "Pro publico bono - KULtura człowieka i społeczeństwa" wygłosi wykład  „From the ideology of the melting pot to Jewish multiculturalism”. Wydarzenie odbędzie się w Kolegium Jana Pawła II, sala C-618.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.