ks. Bolesław KumorOśrodek Archiwów, Bibliotek i Muzeów Kościelnych KUL zaprasza na konferencję naukową „Ksiądz Bolesław Kumor. Historyk Kościoła i dydaktyk. W 15. rocznicę śmierci” poświęconą osobie jednego z najwybitniejszych nowożytnych historyków Kościoła, która odbędzie się 21 września 2017 r. w Czytelni Teologiczno-Filozoficznej Biblioteki Uniwersyteckiej KUL.

Celtic Colloquim 1017Katedra Filologii Celtyckiej KUL zaprasza na konferencję 2nd Lublin Celtic Colloquium – Centres and Peripheries in Celtic Studies, która odbędzie się 21-22 września 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-217. Referaty dotyczyć będą literatury, historii, kultury i tradycji celtyckiego obszaru językowego (Irlandii, Walii, Szkocji, Bretanii) oraz analizy języków celtyckich w ujęciu synchronicznym i diachronicznym. Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym Ambasady Irlandii.

konferencja Internet jako przestrzeń relacji społecznychEdukacja online, przemoc czy teorie spiskowe w internecie to tylko niektóre tematy, jakie podejmują uczestnicy ogólnopolskiej konferencji studencko-doktoranckiej  „Internet jako przestrzeń relacji społecznych - szanse, ograniczenia, perspektywy", która odbywa się 19-20 stycznia 2021.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku