Ośrodek Badań Filozoficznych, Instytut Filozofii UMCS, Wydział Filozofii i Kognitywistyka KUL, Uniwersytet Villanova, Instytut Filozofii i Socjologii PAN oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają w dniach 20-22 października 2017 r. na III Konferencję Avant. Trends in Interdisciplinary Studies pt. Understanding Social Cognition, która odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur.

Wydział Filozofii oraz Katedra Filozofii Prawa i Praw Człowieka i Katedra Metafizyki KUL zapraszają na XXVIII Sympozjum Arystotelesowskie z cyklu Główne pojęcia filozofii Arystotelesa. Sympozjum "Bóg i Absolut w wyjaśnianiu rzeczywistości" odbędzie się  20-22 października 2017 r. w Domu Pracy Twórczej KUL w Kazimierzu Dolnym.

Chiny z polskiej perspektywyCentrum Polsko-Chińskie KUL i Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie zapraszają na konferencję "Chiny z polskiej perspektywy", która odbędzie się 20 października 2017 r. o godz. 9.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-113.

Biotechnologia energia jutra

Katedra Biochemii i Chemii Środowiska oraz Koło Naukowe Biotechnologii KUL zapraszają na konferencję I Ogólnopolską Konferencję Naukową „Biotechnologia - energia jutra”, która odbędzie się 19 – 20 października 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-114.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.