Godziny otwarcia Muzeum KUL

Spotkanie z muzyką iberyjskąKatedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL,  Katedra Językoznawstwa Romańskiego KUL, Instytut Cervantesa w Warszawie, Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Filharmonia Lubelska zapraszają na koncerty  w ramach Tygodnia Kultury Iberyjskiej (23-27 października 2017 r.).

Lublin w biblioteceBiblioteka Uniwersytecka KUL zaprasza na wystawę „Lublin w Bibliotece, Biblioteka w Lublinie: wystawa z okazji 700-lecia Lublina”. Ekspozycja ma na celu przybliżenie 700-letniej historii miasta na podstawie zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej oraz ukazanie związków Uniwersytetu i Biblioteki z Lublinem. Wystawa znajduje się w Czytelni Teologiczno-Filozoficznej (IV p.) BU KUL ul. Chopina 27. Ekspozycję można zwiedzać w godzinach pracy Biblioteki do 30 października 2017 r.

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 17 października 2021.