Kongres EkumenicznyKatolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Archidiecezjalna Rada Ekumeniczna przy Metropolicie Lubelskim, Polska Rada Ekumeniczna o. Lublin, Miasto Lublin oraz Urząd Marszałkowski w Lublinie zapraszają na Międzynarodowy Kongres Ekumeniczny „Lublin miasto zgody religijnej (1317-2017)”, który odbędzie się 29–31 października 2017 r. w Lublinie.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Lublin w biblioteceBiblioteka Uniwersytecka KUL zaprasza na wystawę „Lublin w Bibliotece, Biblioteka w Lublinie: wystawa z okazji 700-lecia Lublina”. Ekspozycja ma na celu przybliżenie 700-letniej historii miasta na podstawie zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej oraz ukazanie związków Uniwersytetu i Biblioteki z Lublinem. Wystawa znajduje się w Czytelni Teologiczno-Filozoficznej (IV p.) BU KUL ul. Chopina 27. Ekspozycję można zwiedzać w godzinach pracy Biblioteki do 30 października 2017 r.