Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński zaprasza emerytowanych pracowników oraz rencistów KUL na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2018 r. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.30 w Kościele Akademickim KUL. Oprawę muzyczną Mszy św. zapewni Chór Duszpasterstwa Akademickiego KUL pod dyrekcją Kingi Bogacz. Dalsza część odbędzie się w Stołówce Akademickiej KUL (dawna stołówka przy Konwikcie Księży Studentów).

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Noc Ducha w Kościele Akademickim KULDuszpasterstwo Akademickie KUL zaprasza w nocy z 30 na 31 maja 2020 r. na Zieloną Noc - Noc dla Ducha w Kościele Akademickim KUL czyli wspólną modlitwę przed Zesłaniem Ducha św.

Program:

• 18.30 Nabożeństwo majowe
  • 19.00 Czuwanie prowadzone przez Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
  • 21.00 Msza Wigilii Zesłania Duch Świętego
  • 23.00-2.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy

Ze względu na ograniczenia dotyczące liczby osób przebywających w kościele związane ze stanem epidemii konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Trzy możliwości zgłoszenia swojego udziału na wybrany punkt programu i

lub czas adoracji (na każde 30 min możliwość zapisania dla 23 osob w/g

obecnych norm dla Kościoła DA co może to ulec zmianie)

1. On-line : REJESTRACJA

Uwaga : aby wpisać się na kilka punktów programu należy wypełnić odzielne zgłoszenia)

2. Telefonicznie codziennie od poniedziałku 25 maja do piatku 29 maja w godz. Od 12.00 do 20.00 na 798 771 717.

3. Osobiście, przed każdą mszą wieczorną przed Kościołem u oo. Jezuitów.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.