polska.ue.rosja_26.2.2018Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych KUL, Fundacja Konrada Adenauera oraz Towarzystwo Nauki i Kultury "Libra" zapraszają na międzynarodowe seminarium naukowe "Polska i Unia Europejska wobec Rosji Putina 4.0 - perspektywa wspólnego sąsiedztwa". Wydarzenie odbędzie się 26 lutego 2018 r. o godz. 12.30 w auli DMMII- 134 (ul. Droga Męczenników Majdanka 70).

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.