wyd_plakat_ja-jestem_multimediaRektor KUL zaprasza na uroczysty koncert z okazji jubileuszu 100-lecia KUL zatytułowany „Ja Jestem" - niezwykłe połączenie muzyki symfonicznej, efektów dźwiękowych i fragmentów Pisma Świętego.

W koncercie, w reżyserii Krzysztofa Czeczota, udział wezmą m.in: Anna Dymna, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Trela, Adam Woronowicz, Wojciech Malajkat, Stanisław Soyka. Oprawę muzyczną koncertu zapewni 40-osobowy zespół Orkiestry Trybunału Koronnego, a Chór KUL wykona Psalm 139. Ten wyjątkowy koncert odbędzie się 26 lutego 2018 r. o godz. 19.00 w Centrum Spotkania Kultur.

Materiały filmowe

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 1 października 2021.