01.03.2018 - 04.03.2018

FEMM Medical Management

FEMM Medical ManagementFundacja Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. św. Jana Pawła II, Fundacja FEMM – Fertility Education & Medical Management (USA) we współpracy z Instytutem Psychologii KUL zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową „FEMM Medical Management”, która odbędzie się 2-4 marca 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL, aula CTW-113.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Kosciol_Lwowski_pod_opieka_A3_do_korekty-1 Najnowszym dziejom katolicyzmu za wschodnimi granicami Polski zostanie poświęcona konferencja  „Kościół i Polacy na Wschodzie pod opieką św. Jana Pawła II i Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego”, która odbędzie się  24-25 września 2020 r. na KUL. Wydarzenie patronatem honorowym objęli: ks. abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski, sekretarz osobisty papieża Jana Pawła II w latach 1996-2005, Jacek Sasin, wiceprezes Rady Ministrów, Minister Aktywów Państwowych oraz ks. prof. Mirosław Kalinowski, rektor KUL.

2020_Aramaic_Enoch_ConferenceSekcja Nauk Biblijnych Wydziału Teologii KUL zaprasza do uczestnictwa w konferencji online „From the Books of Enoch to Genesis Apocryphon: Aramaic Manuscripts of 1 Enoch and Related Aramaic Traditions from Qumran”, która odbędzie się 20–22 października 2020 r. Uczestnictwo w konferencji jest darmowe, konieczna jest rejestracja.

Strona konferencji

Program  (strefa czasowa - EST/EDT, wschodnie wybrzeże USA)