01.03.2018 - 04.03.2018

FEMM Medical Management

FEMM Medical ManagementFundacja Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. św. Jana Pawła II, Fundacja FEMM – Fertility Education & Medical Management (USA) we współpracy z Instytutem Psychologii KUL zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową „FEMM Medical Management”, która odbędzie się 2-4 marca 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL, aula CTW-113.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.