Stabat Mater Józefa Zeidlera w wykonaniu Chóru KUL będzie można usłyszeć 11 marca 2018 r. w radomskiej katedrze. Chórowi towarzyszyć będą: Orkiestra Trybunału Koronnego w Lublinie, Ewa Wołoszkiewicz– sopran, Małgorzata Papiewska – mezzosopran, Kamil Król – tenor, Andrzej Gładysz – baryton, a dyrygować będzie prof. Grzegorz Pecka. Koncert rozpocznie się o 18.50.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 17 października 2021.