KOngres HispanistówKatedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Koło Hiszpańsko-Polskie KUL zapraszają na II Kongres Hispanistów „Pomiędzy Wschodem a Zachodem”, którego tematem będą „Polscy misjonarze w krajach języka hiszpańskiego. Historia, współczesność, perspektywy”. Kongres odbędzie się 5-6 kwietnia 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-113. W Kongresie udział zapowiedział J.E. Alberto Salas Barahona, Ambasador  Peru.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.