Uniwersytet wolnościWydział Nauk Humanistycznych KUL zaprasza na sympozjum „Uniwersytet Wolności. KUL wobec wydarzeń marcowych 1968 roku”. Obrady odbędą się 9 kwietnia 2018 roku w sali 107 Collegium Norwidianum, początek o godz. 11.00. Oprócz wykładów plenarnych wprowadzających w temat studenckich protestów z marca 1968 r., w programie zaplanowano panel dyskusyjny z udziałem uczestników wydarzeń marcowych: prof. Adama Bieli, Kazimierza Wojtasika, dr. Kazimierza Wójcickiego i Marii Wrzeszcz, który poprowadzi prof. Rafał Wnuk.

Godziny otwarcia Muzeum KUL