Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapraszają na konferencję naukową „Szara strefa a ubezpieczenia społeczne – aspekty ekonomiczne, społeczne, etyczne”, która odbędzie się 12-13 kwietnia w sali 114 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Pierwszego dnia konferencji, o godz. 14.00, będzie miało miejsce uroczyste nadanie sali obrad konferencji (CTW-114) imienia prof. Zyty Gilowskiej. W uroczystości weźmie udział Minister Finansów prof. Teresa Czerwińska.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.