Katedra Psychologii Rozwojowej KUL, Katedra Biografistyki Pedagogicznej KUL, Instytutu Pedagogiki KUL, Katedra Psychoprofilaktyki Społecznej KUL, Katedra Psychologii Klinicznej KUL, Instytut Kultury Moralnej oraz Fundacja „Biografie Codzienności” zapraszają na II Międzynarodowe Sympozjum Naukowe „Kazimierz Dąbrowski i Jego dzieło we współczesnej psychologii", które odbędzie się 20-21 kwietnia 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL. Sympozjum poświęcone zostanie zastosowaniu idei Kazimierza Dąbrowskiego w pogłębianiu rozumienia problemów współczesnego człowieka w świecie przemian kulturowych i nowych technologii.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.