Teoria i praktyka muzyki kościelnejInstytut Muzykologii KUL zaprasza na międzynarodową konferencję naukową Teoria i praktyka muzyki kościelnej. Tradycja i współczesność”, która odbędzie się 16-17 maja 2018 r.

Konferencja "Bezpieczeństwo zdrowotne w zglobalizowanym środowisku międzynarodowym "O jednym z najważniejszych wyzwań współczesnego świata: bezpieczeństwie zdrowotnym będą rozmawiać naukowcy 15 maja 2018 r. (wtorek) na UMCS, a 16 maja 2018 r. (środa) w Centrum Transferu Wiedzy KUL podczas ogólnopolskiej konferencji "Bezpieczeństwo zdrowotne w zglobalizowanym środowisku międzynarodowym", organizowanej wspólnie przez pięć uczelni wyższych Lublina. W gronie organizatorów KUL reprezentuje Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, który poprowadzi dwie sesje poświęcone komunikacji i promocji zdrowia w mediach. Warsztaty dziennikarstwa medycznego przygotowała dziennikarka Polskiego Radia Lublin, a zarazem wykładowca IDiKS KUL, dr Małgorzata Żurakowska, laureatka konkursu „Dziennikarz medyczny roku”, członek Stowarzyszenia „Dziennikarze dla zdrowia”.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.