konferencja_historykow_zakonnychOśrodek Badań nad Geografią Historyczną Kościoła w Polsce zaprasza na 47. ogólnopolską konferencję historyków zakonnych "Vivunt in memoria prof. Jerzy Kłoczowski", która odbędzie się 18 maja 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 113  o godz. 9.30. Konferencję poprzedzi msza św. w Kościele Akademickim KUL o godz. 8.00.

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów pt. Applied Ontology. An Introduction  odbędzie się w dniach 14-18 maja 2018 r., a poprowadzi ją Professor Barry Smith (Department of Philosophy - University at Buffalo, USA).

Szczegóły na stronie www Stanisław Kamiński Memorial Lectures.