kul_plakat_2018_UZALEZNIENIA_1Katedra Dydaktyki Literatury i Języka Polskiego w Instytucie Filologii Polskiej KUL zaprasza na seminarium interdyscyplinarne  z cyklu "Młodzież i uzależnienia". Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2018 r. o godz. 10.00 w Gmachu Głównym, sala GG - 110.

Instytut Psychologii Organizacji i Zarządzania KUL, Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zapraszają na konferencję zatytułowaną "Nowe wyzwania w pracy- innowacyjne działania psychologii organizacji", która odbędzie się w dn. 24-25 maja 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy. Wydarzenie odbywa się w ramach III Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji, podczas którego zostaną podjęte kwestie nowych wyzwań stawianych psychologii i organizacji  pracy oraz ochrony podmiotowości człowieka w pracy.

Program wydarzenia

Studenckie Spotkania KomunikacjiKoło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL zaprasza na VII Studenckie Spotkania Komunikacji , które odbędą się 24 maja 2018 r. o godz. 10:00 w Kolegium Jana Pawła II, aula C-1031.Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „Media w dobie chaosu informacyjnego” i koncentruje wokół fake newsów, postprawdy oraz wiarygodności współczesnego dziennikarstwa.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

img_7889 "Media-Kościół-Dialog" to tytuł debaty, która odbędzie się w ramach cyklu Ekumeniczny Lublin. Ludzie i formy dialogu. Ku Jerozolimie 2 grudnia 2020 o godz. 18.00. W debacie wezmą udział rzecznicy prasowi Kościołów- ks. dr Leszek Gęsiak SJ (Kościół Rzymskokatolicki), Agnieszka Godfrejów-Tarnogóska (Kościół Ewangelicko-Agusburski), dk.  dr Łukasz Leonkiewicz (Kościół Prawosławny) oraz ks. dr hab. Krzysztof Marcyński SAC (UKSW). Spotkanie poprowadzi ks. dr hab. Sławomir Pawłowski, prof. KUL. Debata będzie transmitowana online na stronie: http://ekumenizmlublin.pl.

02.12.2020 - 03.12.2020

Ekologia – nauka czy ideologia?

Program sympozjum Ekologia – nauka czy ideologiaZapraszamy do udziału w sympozjum Ekologia – nauka czy ideologia, które odbędzie się 3 grudnia 2020 r. Sympozjum organizują Katedra Filozofii Kultury i Podstaw Retoryki KUL, Katedra Historii Filozofii UKSW, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, a także Fundacja „Lubelska Szkoła Filozofii” i Adler Institute z USA. Będzie to już XIX Międzynarodowe Sympozjum z cyklu Przyszłość Cywilizacji Zachodu.

Wszystkie wykłady odbędą się online na platformie internetowej TEAMS.

Link do Sympozjum https://bit.ly/2020_cywilizacja.