Building a Research Platform upon a Dialogue on Science, Ethics and ReligionKatedra Metodologii Nauk KUL zaprasza 7 czerwca 2018 r. o godz. 9.30 na workshop "Building a Research Platform upon a Dialogue on Science, Ethics and Religion". Workshop odbędzie się w Kolegium Jana Pawła II, sala C-220.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.