ziemiec_idiksInstytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL zaprasza na spotkanie "Kariera w dziennikarstwie?" z red. Krzysztofem Ziemcem, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 czerwca 2018 r., o godz. 11.00 w Auli 241 DMMII w Budynku Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL (Campus Majdanek, Al. Droga Męczenników Majdanka 70 w Lublinie).

Wydział Filozofii i Kognitywistyka KUL zapraszają we czwartek, 7 czerwca 2018 r. na wykład gościnny Prof. Emiliano Lorini "In Praise of Belief Bases: Logics of Mental Attitudes without Possible Worlds". Wykład rozpocznie się godz. 10.30 w sali CTW-114.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.