W ramach Otwartego Seminarium z historii i filozofii religii zapraszamy na wykład pt. Jak rozwiązać problem relacji Bóg-zło? i dyskusję. Podczas Seminarium wykład wprowadzający wygłosi prof. dr hab. Jacek Wojtysiak (Wydział Filozofii KUL).

Wykład i seminarium realizowane w ramach grantu FNP Mistrz kierowanego przez prof. Piotra Gutowskiego rozpoczną się 26 czerwca 2018 r., o godz. 16.00 w s. C220.

Wstęp wolny

Właśnie ukazała się wersja 3.4 ontologii Schema.org tworzonej przez Google w kooperacji z takimi firmami jak Microsoft, Yahoo czy Yandex. Miło nam poinformować, że w najnowszej wersji Schema.org znajdziemy ontologię dziedziny motoryzacji utworzoną m.in. przez pracownika Wydziału Filozofii KUL dra hab. Roberta Trypuza.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.