Uczelniany Samorząd Studentów KUL zaprasza 29 czerwca 2018 r. na spotkanie otwarte z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotrem Müllerem, które rozpocznie się o godz. 12.30 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 114.

Przedmiotem spotkania będą kwestie związane z reformą obszaru nauki i szkolnictwa wyższego.

28.06.2018 - 02.07.2018

XII Warsztaty Filozofii Przyrody

Sekcja Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych Polskiego Towarzystwa Filozoficznego zaprasza na XII Warsztaty Filozofii Przyrody.

Warsztaty odbędą się w Domu Pracy Twórczej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2018 r.

Katedra Biochemii i Chemii Środowiska zaprasza na III Ogólnopolskie Sympozjum Mikrobiologiczne „Metagenomy różnych środowisk”, które odbędzie się 28–29 czerwca 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW-113.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.