Teologia fundamentalna wobec wyzwańInstytut Teologii Fundamentalnej KUL oraz Stowarzyszenie Teologów Fundamentalnych w Polsce zapraszają na konferencję naukową w ramach  XIV Zjazdu Stowarzyszenia Teologów Fundamentalnych w Polsce zatytułowaną "Teologia fundamentalna wobec wyzwań współczesnych nauk o człowieku". Wydarzenie odbędzie się w dn. 19- 21 września 2018 r. na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Środowisku, aula -  008.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.