Katedra Dydaktyki i Edukacji Szkolnej KUL, Uniwersyteckie Centrum Rozwijania Kompetencji KUL oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie zapraszają na konferencję „Nowatorstwo, innowacje i eksperymenty pedagogiczne w świetle podstawy programowej i aktów prawnych” , która odbędzie się 18 października 2018 r. o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-114.

Linguistics Beyond and Within 2018Katedra Językoznawstwa Stosowanego, Katedra Językoznawstwa Teoretycznego, Katedra Filologii Celtyckiej oraz Katedra Językoznawstwa Porównawczego Angielsko-Polskiego Instytutu Filologii Angielskiej KUL zapraszają do wzięcia udziału w szóstej  Międzynarodowej Konferencji Językoznawczej Linguistics Beyond and Within 2018:  Old Answers – New Questions, or Where the Obvious Still Puzzles, która odbędzie się 18-19 października 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL.

konferencja Internet jako przestrzeń relacji społecznychEdukacja online, przemoc czy teorie spiskowe w internecie to tylko niektóre tematy, jakie podejmują uczestnicy ogólnopolskiej konferencji studencko-doktoranckiej  „Internet jako przestrzeń relacji społecznych - szanse, ograniczenia, perspektywy", która odbywa się 19-20 stycznia 2021.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku