Bieżące

„Dlaczego warto zajmować się inflacją w warunkach długotrwale niskiej inflacji?"Instytut Ekonomii i Zarządzania KUL oraz Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie zapraszają na seminarium naukowe „Dlaczego warto zajmować się inflacją w warunkach długotrwale niskiej inflacji?", które odbędzie się 3 grudnia 2018 r. o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-113.

 

Podczas seminarium odbędzie się uroczystość nadania auli CTW-113 imienia profesora Ignacego Czumy.

Wkrótce

Wydział Filozofii zaprasza do udziału w 4th Chinese-Polish Workshop on Applied Logic.

 

Workshop, który odbędzie się na KUL 17-18 sierpnia 2020 r., jest organizowany we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polską Akademią Nauk i uniwersytetami z Chin - Bejing Normal University, Zhejiang University in Hangzhou, Tsinghua University Beijing i Sun Yat-Sen University, Guangzhou.

 

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.

Konferencja The Parisian School of Saint-Victor in the Middle AgesWydział Filozofii zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji pt. The Parisian School of Saint-Victor in the Middle Ages: A European-wide Thought, która odbędzie się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w dniach 28-30 września 2020 r. Szczegółowy program, listę zaproszonych gości oraz zasady uczestnictwa znajdziecie Państwo na stronie www.kul.pl/saint-victor.