Bp GoralKatedra Świata Hiszpańskiego KUL zaprasza na sympozjum „Błogosławiony biskup Władysław Goral”, które odbędzie się 6 grudnia 2018 r. o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-114.

2018_sympozjum_metafizyczne_plakat_s Katedra Metafizyki KUL wraz z Katedrą Antropologii Filozoficznej i Filozofii Prawa oraz Polskim Towarzystwem Tomasza z Akwinu (oddział Società Internazionale Tommaso d’Aquino) zaparszają na XXI Ogólnopolskie Sympozjum na temat: Spór o Metafizykę z cyklu „Zadania Współczesnej Metafizyki” z okazji 10. rocznicy śmierci Ojca Prof. Mieczysława A. Krąpca, które rozpocznie się 6 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-113.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.