Opus MagnumRektor KUL serdecznie zaprasza w niedzielę 24 lutego 2019 r. na koncert z cyklu OPUS MAGNUM - KULowskie wieczory z muzyką. W związku z 97. rocznicą śmierci ks. Idziego Radziszewskiego, założyciela i pierwszego Rektora KUL, z Nadzwyczajnym Koncertem Kameralnym wystąpią: Szymon Krzeszowiec – skrzypce oraz Bartosz Bednarczyk – fortepian. Początek koncertu o godz. 18.00.

W niedzielę 24 lutego 2019 r. o godz. 13.00 w Kościele Akademickim KUL zostanie odprawiona Msza św. w intencji społeczności akademickiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Eucharystii przewodniczył będzie i homilię wygłosi Rektor KUL ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński. Oprawa muzyczna w wykonaniu Chóru KUL pod dyr. prof. Grzegorza Pecki.

Msza św. transmitowana będzie przez TV Polonia.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.