06.03.2019 - 07.03.2019

Flesz Akademicki

flesz_3_2019 W czwartek 7 marca 2019 r. o godz. 21.55 w TVP3 Lublin zostanie wyemitowany kolejny odcinek Flesza Akademickiego przygotowanego przez TV KUL. W programie najciekawsze wydarzenia z życia naszego Uniwersytetu.

06.03.2019 - 07.03.2019

Dzień Peruwiański na KUL

kul_plakat_2019_peru-1 Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL, Koło Hiszpańsko-Polskie oraz Konsul Honorowy Republiki Peru w Lublinie zapraszają na Dzień Peruwiański na KUL, który odbędzie się 7 marca 2019 r. o godz. 11.15.

Wydarzenie organizowane z okazji otwarcia Konsulatu Honorowego Republiki Peru w Lublinie.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.