kul_plakat_2019_test_wiedzy_o_administracji_publicznej Instytut Administracji KUL już po raz VII organizuje Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej. Tegoroczna edycja zostanie rozstrzygnięta 4 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w Collegium Iuridicum, sala CI -300. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych.

kul_plakat_2020_sesja_o_chrzcie_ekumenicznie Sekcja Ekumenizmu Instytutu Nauk Teologicznych KUL zaprasza na sesję naukową w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan zatytułowaną "O chrzcie ekumenicznie", która odbędzie się 22 stycznia 2020 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C -1031 o godz. 10.00.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.