sympozjum Instytut Socjologii KUL zaprasza na IV Ogólnopolskie Sympozjum Doktorantów Socjologii. Tegoroczne spotkanie zatytułowano "Meandry metodologii". Celem spotkania będzie prezentacja rozmaitych zagadnień metodologicznych, które pojawiają się przy tworzeniu prac doktorskich oraz dyskusja dotycząca stosowania metod badań społecznych, które wykorzystywane są przez młodych adeptów socjologii w ich przedsięwzięciach badawczych. Wydarzenie odbędzie się w dn. 9 -10 kwietnia 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sale C- 623 i C - 304 o godz. 9.30.

aktualia_2019 Koło Naukowe Psychologii KUL zaprasza na XXVI Ogólnopolską Konferencję Aktualności Psychologicznych Aktualia 2019. Tegoroczna edycja została zatytułowana "Każde pokolenie ma swój kryzys". Wydarzenie odbędzie się w dn. 8-10 kwietnia 2019 r.  w Centrum Transferu Wiedzy, sale CTW 408 i 113.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.