plakat_a3_20_lat_polski_w_nato_2_1 Instytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych KUL, Instytut Europy Środkowej w Lublinie, Instytut Studiów Politycznych PAN oraz Centrum Europejskie UW, zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „20 lat Polski w NATO. Bezpieczeństwo regionu Europy Środkowej i Wschodniej", która odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. w Instytucie Nauk Politycznych PAN (Warszawa, ul. Polna 18/20). Początek wydarzenia o godz. 11.30.

04.03.2020 - 06.03.2020

Czas na umysł 2.0

Czas na umysł 2.0 to Ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL dla młodych naukowców i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Odbędzie się ona 5 i 6 marca 2020 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Konferencja ma charakter interdyscyplinarnych wykładów oraz warsztatów obejmujących takie dyscypliny jak kognitywistyka, nauki społeczne, filozofia, psychologia ewolucyjna, retoryka, językoznawstwo, kognitywistyka sztuki, antropologia, neuroetyka oraz neurobiologia.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.