plakat_a3_20_lat_polski_w_nato_2_1 Instytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych KUL, Instytut Europy Środkowej w Lublinie, Instytut Studiów Politycznych PAN oraz Centrum Europejskie UW, zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „20 lat Polski w NATO. Bezpieczeństwo regionu Europy Środkowej i Wschodniej", która odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. w Instytucie Nauk Politycznych PAN (Warszawa, ul. Polna 18/20). Początek wydarzenia o godz. 11.30.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.