12.05.2019 - 16.05.2019

XXIX Tydzień Ekonomiczny

Studenckie Koło Naukowe Ekonomii KUL oraz Koło Rachunkowości i Podatków KUL zapraszają na XXIX Tydzień Ekonomiczny który odbędzie się w dniach 13 -16 maja 2019 r. Tegoroczne hasło wydarzenia brzmi "Strategia marki osobistej, czyli jak zabrać się za personal branding". Wydarzenie rozpocznie się 13 maja o godz. 9.15 Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW -104.

Zapraszamy na serię wykładów z cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów „Foolishness - an anatomy of cognitive vice” odbędzie się 13-17 maja 2019 r., a poprowadzi ją Professor Kevin Mulligan (University of Italian Switzerland, Lugano, and University of Geneva). Wykłady odbędą się w Kolegium Jana Pawła II, sala C - 220 w godz. 9.00 -12.00.

Szczegóły na stronie www Stanisław Kamiński Memorial Lectures.

Wydział Filozofii zaprasza na otwarte seminarium doktoranckie pt. Foolishness - literature and cognitive science, które rozpocznie się 13 maja 2019 r. o godz. 13.30 w sali C220. Seminarium odbywa się w ramach cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures, a poprowadzi je Prof. Kevin Mulligan (University of Italian Switzerland, Lugano and University of Geneva).

Konferencja „Aktualność przesłania Prymasa Wyszyńskiego w oczekiwaniu na beatyfikację”Kardynał Stefan Wyszyński przewodził polskiemu Kościołowi przez ponad 30 lat. Przez ten czas wielokrotnie zabierał głos nie tylko w sprawach istotnych dla Kościoła, ale także dla społeczeństwa. Przybliżenie bogatego dziedzictwa nauczania Prymasa w oczekiwaniu na Jego beatyfikację to cel konferencji naukowej online, na którą zaprasza KUL w sobotę 30 stycznia 2021. – Nauczanie kardynała Stefana Wyszyńskiego nie straciło na swej aktualności – mówi jeden z organizatorów konferencji, prorektor ds. misji i administracji KUL ks. prof. Mirosław Sitarz.