Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Value and Morality in the Philosophy of Dietrich von Hildebrand w dniach 23-30 maja poprowadzi Prof. Martin Cajthaml (Palacký University Olomouc).

Serdecznie zapraszamy!

Ośrodek Badań nad Twórczością C. Norwida KUL oraz Fundacja Norwidowska  zapraszają na konferencję z cyklu "Colloquia Norwidiana XVI" pt. Vade-mecum. Wydarzenie  odbędzie się w dniach 22-25 maja 2019 r. w Domu Pracy Twórczej KUL w Kazimierzu Dolnym, o godz. 9.00.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.